سامانه پیش ثبت نام اینترنتی مدارس

سامانه پیش ثبت نام اینترنتی مدارس


یکی از شرکت های نرم افزاری تخصصی که توانسته است با دانش حرفه‌ای در زمینه، پیاده سازی سامانه پیش ثبت نام اینترنتی مدارس اقدام نماید شرکت دانش بنیان آران می باشد. سامانه پیش ثبت نام اینترنتی مدارس نابو، یک  فرایند گردش کار ساده و در عین حال قدرتمند است که به طور اختصاصی ویژه مدارس و مراکز آموزشی طراحی و اجرا گردیده و امکان تعریف و مدیریت تمام فرایندهای مورد نیاز در مدارس در زمینه ثبت نام آنلاین را به صورت کاملا منعطف فراهم نموده است.
سامانه مدیریت فرایند ثبت نام آنلاین نابو با امکان مدیریت صحیح و دقیق با دریافت کلیه اطلاعات مورد نیاز ، آنها را به صورت یکپارچه در اختیار مدیر مدرسه جهت برنامه ریزی های سال تحصیلی جدید قرار می دهد.

هدف ما در شرکت دانش بنیان آران، همواره اجرای ایده های خلاقانه، ارائه راهکارهای نوین و بروزترین خدمات ممکن به مدارسی است که استفاده از فناوری های نوین، اهمیت ویژه ای برایشان داشته و آن را درک کرده اند.

ما معتقدیم پیشرو بودن مدارس هوشمند در این زمینه،  راه را برای پیشرفت هر چه سریع تر مدارس دیگر فراهم خواهد نمود.

با استفاده ار سامانه آران می توان تمام فرآیندهای ثبت نام از قبیل: پیش ثبت نام اینترنتی مدارس، دریافت شهریه، دریافت مدارک، انتقال به پایه، ثبت نام رزور و غیره را به طور کاملا دلخواه و قابل سفارشی سازی، اجرا و پیاده سازی نمود.