قوانین و مقررات

قبل از استفاده از سایت و محتوای آن ضروری است که مفاد توافقنامه مطالعه گردد، که در دو بخش (تعهدات @DisplayName/ موارد ممنوعیت استفاده از سامانه @DisplayName)که به شرح ذیل ارائه می گردد:

تعهدات @DisplayName:
- @DisplayName متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت نماید و این اطلاعات را محرمانه نگهداری نماید.
- قرارداد @DisplayName از تاریخ اول مهر هر سال تا پایان شهریور سال بعد می باشد که این دوره شامل پشتیبانی سایت نیز می شود. که در صورت بروز هرگونه مشکل برنامه نویسی یا داشتن سوالات در این زمینه میتوانید با پشتیبانی سامانه تماس حاصل فرمائید.
- مسئولیت تمامی اطلاعات، پیام ها ، داده ها، مقالات، نرم افزارها، موزیک، عکس، گرافیک، فایلهای صوتی، فایلهای تصویری و ... که بصورت عمومی و یا خصوصی انتقال می یابد، بر عهده شخصی است که آنها را انتقال داده است. به دلیل عدم امکان سیستم در کنترل محتوای مطالب، صحت مطالب فرستاده شده از طریق سرویس @DisplayName بر عهده ی کاربران می باشد.
- با طی کردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام میدارید .
موارد ممنوعیت استفاده از سامانه @DisplayName:
- انتشار مطالبی که از نظر قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، زیان آور، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل باشد و همینطور مطالبی که به نژاد ، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کننده باشد.
- نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به افراد و نهادهای خاص.
- جعل و دستکاری کردن مشخصات به منظور تغییر ماهیت اصلی محتویات منتقل شده از طریق سرویسهای اینترنتی.
- انتشار هر مفهوم و محتوایی که از نظر قانونی و یا مسائل دیگر، حق انجام آنها را نداشته باشید. (از قبیل اطلاعات داخلی و اطلاعات اختصاصی و محرمانه برخی سازمانها و نهادها، چنانچه از نظر روابط استخدامی و قوانین داخلی سازمانها، این کار منع شده باشد(.
- انتشار هرمفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند.
- انتشار ویروسهای کامپیوتری و هر کد و فایل و برنامهای که به منظور قطع کردن و از کار انداختن سیستمهای کامپیوتری طراحی شده باشد و به سخت افزار و نرم افزار و تجهیزات کامپیوترها آسیب برساند.
- تجاوز عمدی یا غیر عمدی به مواضع کاری، بیانات، قوانین ملی و بین المللی و هر رویه و مقرراتی که قدرت قانونی از آن حمایت کند.
- تهدید کردن و هر گونه اذیّت و آزار رساندن به اشخاص و شرکت ها و نهادها از طریق این سایت و نرم افزار.
- جمعآوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران برای اهداف تجاری و تبلیغاتی.
- استفاده از @DisplayName بعنوان یک سرویس برای انتقال به سایتی دیگر.
- استفاده از سایت به گونهای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد.
- انجام فعالیتهای تجاری و تبلیغاتی (حقیقی یا حقوقی) در @DisplayName یا از طرف این سایت در صورتیکه بدون هماهنگی قبلی و اخذ مجوز از ما باشد. (این بند، در برگیرنده موارد زیر می شود و البته محدود به اینها نیست):
- اگر گزارش شود که کاربری چنین تخطی هایی را داشته باشد، @DisplayName این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی کاربر را برای همیشه مسدود نماید. شما بر این موضوع توافق می کنید که @DisplayName این حق را دارد که به اطلاعات و مطالب و مضامین شما دسترسی داشته باشد، آنها را نگهداری کند و یا حتی در اختیار مراجع قانونی قرار دهد. این در صورتی است که @DisplayName به موجب قانون و در موارد زیر مجبور به انجام این کار باشد:
1- منابع حقوقی و قضایی برای این کار وجود داشته باشد.
2- چنانچه از جانب اشخاص ثالث شکایتی علیه سایت ما شده باشد مبنی بر اینکه برخی مطالب و مضامین موجود به آنها توهین کننده بوده است و در واقع به حقوق آنها تجاور شده باشد.
3- چنانچه این در خواست از جانب خود شما کاربران باشد.
4- برای حمایت از حقوق و امنیت کاربران سایت و در برخی موارد عموم مردم.
تمام تلاش ما در این سایت این است که رضایت کاربران فراهم شود. از کاربران نیز انتظار می رود که پس از موافقت با مفاد و مقررات موجود در این توافقنامه، به آنها پایبند بوده و در صدد نقض قوانین سایت نباشد. بنابراین اگر مشکلی با دیگر کاربران داشتید و یا اینکه احساس کردید که کسی از کاربران مفاد این توافقنامه را زیر پا گذاشته است، می توانید به ما اطلاع دهید و اطمینان حاصل نمائید که هر چه اطلاعات شما دقیقتر باشد رسیدگی به موضوع بهتر و سریعتر خواهد بود. ضمناً @DisplayName این امتیاز را دارد که به صلاحدید خود، ارائه این سرویس را قطع نماید و یا اینکه ارائه آنرا به صورت موقت متوقف نماید و برای ارائه خدمات خود از کاربران مبالغی را دریافت نماید.
جبران خسارت بوسیله کاربران شما بر طبق این توافقنامه موظف هستید که از حقوق سایت ما در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه سایت ما باشد دفاع کنید. این تعرضات ممکن است در طی استفاده شما از سایت ما توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از مطالبی که شما انتشار می دهید ناشی شود. بنابراین این از اختیارات ماست که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می شود را کنترل، و در صورت ضرورت طلب خسارت نمائیم. این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می نماید. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سایت و یا این توافقنامه داشتید با ما در میان بگذارید.